My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

FEI

HOBBY BAREL CUP 2019, Tatranská Lomnica, 23.03.2019

Záverečné kolo Barel cup 2019 sa konalo v kongresovej sále Hotela Titris v Tatranskej Lomnici. Pre cvičencov to bola posledná možnosť získať body do celkového hodnotenia tohto ročníka barelových pretekov.  Organizátor OZ Galaxia Spišská Teplica privítal účastníkov z klubov  TJ Slávia SOUP Šaľa,  JK Lángov Dvor Trnovec nad Váhom, JK Spojená škola Ivanka pri Dunaji, Voltiland Košice, JO TJ Slávia UVLF Košice, JK Freestyle Poprad a OZ Galaxia Spišská Teplica.

Individuálnu súťaž absolvovalo 67 cvičencov v 5 kategóriách, s najväčšou účasťou mladších detí. 8 skupín sa rozdelilo do všetkých troch vekových kategórií. Obľúbenou kategóriou barelových pretekov sú dvojice, ktorých sa na posledné preteky prihlásilo 10.

Hodnotenie predvedených zostáv zabezpečili rozhodkyne Diana Dutko Lovašová a Michaela Guznar Ružičková (ČR), čo v konečnom vyhodnotení prinieslo nasledovné umiestnenia:

D1 mladšie detí – ženy

  1. Žiaková Katarína, JK Spojená škola Ivanka pri Dunaji
  2. Nagyová Katarína, TJ Slávia SOUP Šaľa
  3. Petríková Petra, JK Spojená škola Ivanka pri Dunaji

D1 mladšie detí – muži

  1. Necela Samuel, Voltiland Košice
  2. Oláh Jack, JK Lángov Dvor Trnovec nad Váhom

D2 staršie deti– ženy

  1. Dudonová Ema, JK Lángov Dvor Trnovec nad Váhom
  2. Janigová Soňa, OZ Galaxia Spišská Teplica
  3. Ganovská Stela, OZ Galaxia Spišská Teplica

J2 junior- ženy

  1. Šoltészová Sára, JK Freestyle Poprad
  2. Sýkorová Ema, JK Lángov Dvor Trnovec nad Váhom
  3. Kolesárová Ema, OZ Galaxia Spišská Teplica

S3 senior – muži

  1. Bohunický Simon, JK Spojená škola Ivanka pri Dunaji

D1 Skupiny – mladšie deti

  1. JK Spojená škola Ivanka pri Dunaji
  2. JO TJ Slávia UVLF Košice „C“
  3. JO TJ Slávia UVLF Košice „D“

J2 Skupiny – junior

  1. OZ Galaxia Spišská Teplica
  2. TJ Slávia SOUP Šaľa

S3 Skupiny – senior

  1. JK Lángov Dvor Trnovec nad Váhom
  2. JK Spojená škola Ivanka pri Dunaji

Dvojice

  1. Žiaková Sabina, Jurášová Tara, JK Spojená škola Ivanka pri Dunaji
  2. Ambrózová Katarína, Kolesárová Ema, OZ Galaxia Spišská Teplica

Dudonová Ema, Sýkorová Ema, JK Lángov Dvor Trnovec nad Váhom

KOMPLETNÉ VÝSLEDKY: Galaxia barel_23_03_2019

Veríme, že barelové preteky sa opäť stali dobrou prípravou pred nasledujúcou sezónou pretekov Slovenského voltížneho pohára.

Jana Ambrózová (OZ Galaxia Spišská Teplica)