My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

FEI

Hobby Barel Cup v Ivánke pri Dunaji, 16.2.2019

Presne dva týždne po úvodnej časti trojkolovej série Hobby barel preteku v Trnovci nad Váhom sa organizácie jej druhej časti zhostil jazdecký klub SŠ Ivánka pri Dunaji, ktorý v priestoroch svojej telocvične privítal  ďalších päť klubov a to Voltiland Košice, OZ Galaxia Sp.Teplica, JK Rusty, TJ Slávia SOUP Šaľa a JK Lángov dvor. Aj keď sa chrípkové vyčíňanie a nešťastné zranenia podpísali pod nižšiu účasť pretekárov v porovnaním s prvým kolom, do boja o body k zisku putovného pohára sa nakoniec zapojilo až 60 jednotlivcov, 6 skupín a 9 dvojíc. Hodnotenia 10 súťažných kategórií sa zhostili rozhodkyne Petra Masácová a Zuzana Bačiak-Masaryk, ktorú v kategórii mladších detí a mladších skupín nahradila Martina Sýkorová.

Gro medailistov prvého kola obhájila svoje pozície, avšak neúčasť NŽ Topoľčianky na tomto podujatí zamiešala kartami v kategórii starších detí, dvojíc a taktiež v kategórii skupín, v ktorej okrem iného chýbala aj juniorská skupina A zo Šale a prišlo k výraznejším zmenám v zložení ako aj k ich preklasifikovaniu.

Výborne zvládnutá organizácia podujatia, vynikajúce výkony pretekárov a skvelá atmosféra vytvorená prítomnými divákmi sa podpásali pod pohodový a zmysluplne strávený športový deň prítomných účastníkov.

 

 

Výsledky:

Mladšie deti dievčatá:

1.miesto: Nagyová Katarína, TJ Slávia SOUP Šaľa

2.miesto: Spisziaková Mia, TJ Slávia SOUP Šaľa

3.miesto: Žiaková Katarína, JK SŠ Ivánka pri Dunaji

 

Mladšie deti chlapci:

1.miesto: Necela Samuael, Voltiland Košice

2.miesto: Nikolíny Filip, JK SŠ Ivánka pri Dunaji

3.miesto: Oláh Jack, JK Lángov dvor

 

Staršie deti dievčatá:

1.miesto: Dudonová Ema, JK Lángov dvor

2.miesto: Janigová Soňa, OZ Galaxia Sp. Teplica

3.miesto: Špendlová Scarlet, JK Lángov dvor

 

Staršie deti chlapci:

1.miesto: Krajčík Frederik,TJ Slávia SOUP Šaľa

 

Junior ženy:

1.miesto: Sýkorová Ema, JK Lángov dvor

2.miesto: Kolesárová Ema, OZ Galaxia Sp.Teplica

3.miesto: Prokopovičová Alica, JK SŠ Ivánka pri Dunaji

 

Senior muži:

1.miesto: Bohunický Simon, JK SŠ Ivánka pri Dunaji

 

Detské skupiny:

1.miesto: JK SŠ Ivánka pri Dunaji -D1

2.miesto: JK Lángov dvor – D1

 

Juniorské skupiny:

1.miesto: OZ Galaxia Sp.Teplica

2.miesto: TJ Slávia SOUP Šaľa 2

 

Seniorské skupiny:

1.miesto: JK SŠ Ivánka pri Dunaji – S3

2.miesto: JK Lángov dvor – S3

 

Dvojice:

1.miesto: Dudonová Ema, Sýkorová Ema, JK Lángov dvor

2.miesto: Žatková Sabina, Jurášová Tara, JK SŠ Ivánka pri Dunaji

3.miesto: Prokopovičová Alica, Gavaldová Lujza, JK SŠ Ivánka pri Dunaji

 

AUTOR: Martina Sýkorová – Liptáková